Warning: file_get_contents(/home/chrobert/domains/robertchadzynski.pl/public_html/wp-content/plugins/themeisle-companion/vendor/codeinwp/themeisle-content-forms/composer.json): failed to open stream: No such file or directory in /home/chrobert/domains/robertchadzynski.pl/public_html/wp-content/plugins/themeisle-companion/vendor/codeinwp/themeisle-content-forms/load.php on line 64
7 grudnia 2017

Dla mediów

Robert Chądzyński – 43 lata, żonaty trójka dzieci.

Ekonomista – absolwent studiów magisterskich z Gospodarki Miejskiej i Regionalnej na wydziale Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznych im. K. Adamieckiego w Katowicach i studiów podyplomowych z Ekonomii Społecznej na wydziale Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznych w Poznaniu.

Z wyboru społecznik z zawodu sprzedawca.

Prezes Stowarzyszenie w Gminie Poczesna, członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Członek Komisji Rewizyjnej Śląskiego Towarzystwa Marketingowego. Jako wieloletni członek Rady Rodziców związany ze Szkołą Podstawową w Poczesnej, Przewodniczący Rady Rodziców Publicznego Gimnazjum SPSK w Częstochowie jako wieloletni członek władz statutowych związany z Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej w Poczesnej i Parafialnym Kołem Charytatywnym.

Jako wiceprezes zarządu aktywnie zaangażowany w działalność Ochotniczej Straży Pożarnej w Hucie Starej A, od 2013 roku -opiekun Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Zawodowo związany z spółkami najnowszych technologii  z całej Polski.

Menadżer i przedsiębiorca zarządzający działami handlowymi w różnych firmach.

 

Więcej na www.robertchadzynski.pl

Obecny w mediach społecznościowych

               

 

 

 

026     004    IMG_0205

IMG_0215     IMG_0278 (Kopiowanie)